Zakładanie i zamykanie firmReprezentacyjne pomieszczenia biuroweAsystentka do dyspozycji w dni roboczeOdbieranie poczty i jej internetowa ewidencja
Zakładanie i zamykanie firm
Reprezentacyjne pomieszczenia biurowe
Asystentka do dyspozycji w dni robocze
Odbieranie poczty i jej internetowa ewidencja

 

Wirtualne biuro

 

Wirtualne biuro oszczędza koszty początkowe związane z wynajmem lokalu. Co więcej, u nas przy założeniu firmy, wirtualne biuro otrzymasz całkowicie za darmo. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji! 

 

Czytaj dalej

 

 

Założenie firmy pod klucz

 

Założenie firmy pod klucz jest procesem czasochłonnym i wymaga wiele energii. Co więcej, jest to proces dosyć komplikowany. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem jest zlecenie założenia firmy ekspertom, którzy mają duże doświadczenie oraz mają codzienny kontakt z branżą.

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

Zamknięcie firmy

 

Niezależnie od tego czy do zamknięcia firmy doprowadziły problemy finansowe, czy też konflikt z partnerami, trzeba postępować precyzyjnie. Zamknięcie firmy zostaw na nas a nową firmę założyłymy dla Ciebie za darmo!

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

 

Firmy na sprzedaż

 

Przeczytaj o korzyściach firm ready-made, dzięki którym możesz zacząć działalność natychmiast! Klientom, którzy skorzystają z usługi kupna ready-made firmy oferujemy teraz biuro wirtualne firmy całkowicie za darmo.

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

 

Wynajem sal

 

W ramach usług biura wirtualnego oferujemy pomieszczenia, które są przeznaczone do spotkań biznesowych, można w nich też prowadzić negocjacje. Biuro wirtualne znajduje się w Żilinie, w mieście, które jest ważnym skrzyżowaniem słowackiego i miedzęnarodowego biznesu.

 

CZYTAJ DALEJ

 

 

Zmiany w RH

 

Wpis zmian w rejestrze handlowym wydaje się zwykłą formalnością, ale tak nie jest. Jest to proces, który z administracyjnego punktu widzenia jest trudniejszy niż założenie nowej firmy. 

 

 

CZYTAJ DALEJ