Firmy i Spółki przygotowane na sprzedaż

 

 

 

Firmy ready-made. Założone i przygotowane spółki na sprzedaż dla przedsiębiorców z powodu braku czasu.

 

Firmy ready-made albo firmy przygotowane na sprzedaż są założone i zarejestrowane zgodnie ze wszystkimi normami prawnymi. Takie firmy, zapisane w rejestrze handlowym, urzędzie skarbowym z już przydzielonym numerem NIP i REGON są przygotowane do kupienia przez właściciela, który nie ma czasu na założenie od podstaw nowej firmy, co trwa minimalnie 60 dni. Nasza firma pośredniczy w sprzedaży/kupnie firm ready-made i zapewnia pomoc w załatwieniu wszystkich dokumentów związanych ze zmianą właściciela, siedziby, nazwy itp. Przy odkupieniu firmy ready-made możesz zacząć prowadzić działalność gospodarczą już w ciągu kilku godzin.

 

 

Korzyści kupna ready-made spółki:

 

Korzyścią  ready-made spółki jest przede wszystkim fakt, że nie musisz czekać na założenie swojej firmy, rejestrację w urzędach czy rejestrze handlowym. Taki proces może trwać nawet 60-120 dni. W naszej firmie zapewnimy załatwienie wszystkich zmian (zmiana właściciela, siedziby, nazwy itp.). Na podstawie umowy o przeniesieniu 100% udziałów i protokołu z walnego zgromadzenia zostaniesz nowym prezesem oraz właścicielem spółki, firmy.

 

 

Lista firm na sprzedaż

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę firm przygotowanych na sprzedaż. Znajdziesz je na naszej nowej stronie internetowej Firmy na sprzedaż.

 

 

Szukasz następujących usług? Kliknij, by przeczytać o nich więcej!

 

Zakładanie sp. z .o.o.   Zamknięcie sp. z .o.o.   Wirtualne biuro

 

Názov firmy:
Meno a priezvisko:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia