Założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.)

(nadpis sa zmeni automaticky)
Założenie spółki wymaga doświadczenia prawniczego, a przede wszystkim czasu. Zaoszczędź swój czas. Powierzając nam założenie sp. z o.o. obniżysz swoje koszty finansowe. 

Chcę założyć sp. z o.o.

Wybór odpowiedniej formy prawnej jest bardzo ważną decyzją w momencie rozpoczynania działalności każdej spółki. Z naszego doświadczenia wynika, że najbardziej preferowaną formą działalności jest sp. z o.o. Chociaż sp. z o.o. to obecnie najczęściej stosowana forma działalności gospodarczej, jej założenie wymaga umiejętności sprawnego poruszania się w przepisach prawa, zaplecza prawnego oraz doświadczenia w danej dziedzinie. Dlatego o wiele wygodniej będzie pozostawić specjalistom założenie spółki z o.o. Najszybciej jak to możliwe załatwią za ciebie wszystkie dokumenty oraz zadbają o założenie firmy. Nasza spółka posiada wieloletnie doświadczenie w zakładaniu spółek. Oprócz nich skorzystasz z niższych obciążeń finansowych, niż gdybyś samodzielnie zakładał spółkę.   Obciążenie finansowe obejmuje sporządzenie i przygotowanie dokumentów administracyjnych, wpis firmy do Rejestru Handlowego oraz różne opłaty. Korzystając z podpisu elektronicznego w Rejestrze Handlowym zaoszczędzimy ci część kosztów finansowych. Dzięki temu masz gwarancję całkowitego zakończenia procesu zakładania spółki, do tego bez wysiłku. Energię i czas możesz poświęcić na realizację priorytetów swojej firmy. W razie konieczności zaoferujemy ci inną formę prawną oraz zajmiemy się jej realizacją.

 

 

 

 

 
 
 
 

Zakładając u nas wirtualne biuro otrzymasz założenie sp. z o.o. gratis!

  Chcę wirtualną siedzibę
 
 
 

 

 

 

 

Zalety założenia sp. z o.o. u nas

 

 

 

Usługi serwisowe przez cały rok!

Do wybranej usługi świadczonej przez WFG Usługi dla Firm oferujemy pakiet usług serwisowych na okres 12 miesięcy w bezkonkurencyjnej cenie.

 

 

 

Oszczędzamy twój czas, ponieważ wszystko załatwiamy sami.

Zamiast ciebie pójdziemy do właściwych urzędów i załatwimy dokumenty, dzięki czemu możesz spokojnie zająć sią swoją działalnością gospodarczą.

 

 

 

Zapewnienie poprawności wszystkich czynności.

W ramach usługi wszystkie niezbędne dokumenty zostaną sporządzone przez wyspecjalizowanego prawnika posiadającego 15-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dokumenty zostały sporządzone zgodnie z prawem.

 

 

 

 

Bezpieczeństwo finansowe i oszczędność.

Cena usługi obejmuje rejestrację podatnika podatku dochodowego od osób prawnych. Oprócz tego bezpieczeństwo finansowe klientów zapewnia fakt, że ceny za założenie spółki są ustalane z góry.

 

 

 

Zapłacisz mniej, niż gdybyś samodzielnie zakładał firmę.

Doświadczenie w tej dziedzinie, dobre relacje oraz pozycja naszej firmy są gwarancją, że cena końcowa wszystkich wydatków związanych z założeniem firmy będzie niższa, niż gdybyś samodzielnie zakładał firmę.

 

 

 

Wszystko odbywa się szybko i rzetelnie.

Zapewniamy szybkie przygotowanie i załatwienie - cały proces potrwa najwyżej 14 dni.

 

 

 

 

Usługi świadczone na terenie całej Słowacji.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą ze wschodniej lub zachodniej Słowacji, możemy skontaktować się z tobą i dostarczyć ci komfortowe usługi w dowolnym miejscu i czasie..

 

 

Inne dogodne usługi dla naszych klientów.

Możemy pośredniczyć w nawiązaniu kontaktu z rzetelnym biurem rachunkowym, a klientom korzystającym z naszych usług udzielamy zniżek. Rozwiązując spółkę u nas otrzymasz założenie nowej gratis..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co obejmuje cena

 

Bezpłatne porady prawne 
podczas całego procesu zakładania spółki.

Wniesienie opłaty sądowej
w wysokości 300 €. Ponieważ używamy podpisu elektronicznego, możemy zaoszczędzić ci nawet połowę opłaty sądowej. Zapłacisz tylko 150 €.

Odbiór Zaświadczenia o wpisie do Rejestru Działalności Gospodarczej
(Osvedčenie o živnostenskom oprávnení), ew. innych zaświadczeń dla przedsiębiorców.

Złożenie drogą elektroniczną 
wniosku o wpis do Rejestru Handlowego.

Rejestrację podmiotu 
we właściwym urzędzie skarbowym jako podatnika podatku dochodowego od osób prawnych.

 

Przygotowanie kompletu dokumentów niezbędnych do założenia spółki (Akt założycielski spółki, ew. Umowa spółki, wzór podpisu dyrektora zarządzającego, Oświadczenie woli założyciela, Oświadczenie zarządcy udziałów itp.).

Rejestrację w Rejestrze Działalności Gospodarczej (Ohlásenie živnosti),
ew. załatwienie zaświadczenia o wpisie do Rejestru Działalności Gospodarczej (Osvedčenie o živnostenskom oprávnení).

Bezpłatne porady przy wyborze 
innego zezwolenia na prowadzenie działalności, niż przewidziana w ustawie o działalności gospodarczej (živnostenský zakon).

Osobisty odbiór zaświadczenia 
o rejestracji spółki oraz wyciągu z Rejestru Handlowego.

Wystawienie faktury,
którą można uwzględnić w kosztach nowo założonej spółki.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Zależy mi na czasie, chcę gotową, rzetelnie założoną i zarejestrowaną sp. z o.o.

  Chcę firmę ready-made
 
 
 

 

Potrzebujesz porady? Chętnie ci pomożemy.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania? Potrzebujesz fachowej porady albo pomocy w rozwiązaniu swojego problemu? Skontaktuj się z nami, oferujemy bezpłatne konsultacje i doradztwo!
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
Telefon: *
E-mail: *
Kod weryfikacyjny: *
Tekst wiadomości: *
Wiadomość jest wysyłana ...
* - pola obowiązkowe