Wirtualne biuro

(nadpis sa zmeni automaticky)
Skorzystaj z wirtualnej siedziby w Żylinie. Adres: Daxnerova 9, 010 01 Žilina, Słowacja będzie twoim oficjalnym adresem we właściwym rejestrze. Do twojej dyspozycji będzie reprezentacyjna sala spotkań. Odbiór korespondencji, ewidencja, skanowanie i powiadomienie o otrzymanej korespondencji firmowej jest rzeczą oczywistą.

Chcę założyć wirtualne biuro

 

 

Wirtualne biuro, wirtualna siedziba lub Virtual Office. Wszystkie trzy określenia są poprawne. Wirtualne biuro nadaje się dla wszystkich typów spółek handlowych lub przedsiębiorców będących osobami fizycznymi, którzy nie posiadają odpowiednich pomieszczeń i pracowników biurowych lub chcą zaoszczędzić na kosztach początkowych związanych z wynajmem nieruchomości. Wirtualnasiedziba, którą oferujemy jest zlokalizowana w lukratywnej dzielnicy Żyliny.

 

Wirtualna siedziba jest twoim oficjalnym adresem wpisanym we właściwym rejestrze (Rejestr Handlowy, Rejestr Działalności Gospodarczej - živnostenský register, rejestr organizacji non-profit, rejestr stowarzyszeń handlowych...) Z siedziby nie musisz korzystać fizycznie, ale w przypadku zainteresowania możesz mieć ją do dyspozycji wraz z reprezentacyjną salą spotkań. Do innych usług lub zalet wirtualnej siedziby należy zaliczyć odbiór i ewidencję korespondencji firmowej. Wirtualna siedziba jest w pełni zgodna z przepisami prawa słowackiego.

 

 

 

 

 
 
 
 

Zakładając u nas wirtualne biuro otrzymasz założenie sp. z o.o. gratis!

  Chcę wirtualną siedzibę
 
 
 

 

 

 

 

Zalety wirtualnego biura w Żylinie

 

 

 

Virtual Office może w pełni zastąpić tradycyjną siedzibę firmy.

Jest zgodna ze wszystkimi wymogami prawa i jest tańszym wariantem tradycyjnego wynajmu nieruchomości lub pomieszczeń firmowych.

 

 

Usługi pocztowe w cenie wirtualnej siedziby.

Bez dodatkowych opłat wykonujemy usługi pocztowe takie jak odbiór, skanowanie, powiadamianie o otrzymanej korespondencji oraz przechowywanie otrzymanej korespondencji. Każdy klient otrzyma dane do logowania, które zapewnią mu stały dostęp do poczty elektronicznej bez konieczności odwiedzenia wirtualnego biura.

 

 

Reprezentacyjne pomieszczenia, ekskluzywna lokalizacja.

Wirtualna siedziba jest zlokalizowana w pobliżu centrum Żyliny, w mieście, w którym krzyżują się trasy podróży handlowych wielu słowackich i zagranicznych przedsiębiorców.

 

 

 

 

 

 

Inne zalety wirtualnego biura

 

 

Biuro, które działa bezproblemowo.

Gwarantujemy szybką, bezproblemową i dyskretną komunikację między biurem a klientem. Asystentka odbiera wiadomości dźwiękowe, o których następnie informuje klienta telefonicznie, ewentualnie za pośrednictwem wiadomości sms lub powiadomienia e-mail.

 

 

Dyskretna i rzetelna usługa.

Oprócz przekazywania wiadomości e-mail i wiadomości telefonicznych asystentka odbiera telefony i odpowiada w twoim imieniu. Wszystkie usługi wirtualnego biura są rzetelne i dyskretne.

 

 

Optymalizacja kosztów firmowych.

Wirtualna siedziba wraz z naszymi usługami oszczędza pieniądze za wynajem nieruchomości, koszty administracyjne czy koszty związane z zatrudnieniem pracowników.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Zależy mi na czasie, chcę gotową, rzetelnie założoną i zarejestrowaną, przygotowaną sp. z o.o.

  Chcę firmę ready-made
 
 
 

 

 

 

 

 

Pomieszczenia

 

Potrzebujesz porady? Chętnie ci pomożemy.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania? Potrzebujesz fachowej porady albo pomocy w rozwiązaniu swojego problemu? Skontaktuj się z nami, oferujemy bezpłatne konsultacje i doradztwo!
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
Telefon: *
E-mail: *
Kod weryfikacyjny: *
Tekst wiadomości: *
Wiadomość jest wysyłana ...
* - pola obowiązkowe