Firmy na sprzedaż

(nadpis sa zmeni automaticky)
Oferujemy nowo założone spółki oraz spółki z historią do natychmiastowej sprzedaży.

Chcę gotową firmę

Firmy ready-made lub nowo założone firmy przygotowane do sprzedażyto już istniejące i rzetelnie zarejestrowane firmy posiadające wszelkie dokumenty prawne. Takie firmy wpisane do Rejestru Działalności Gospodarczej (živnostenský register) i do Rejestru Handlowego, zarejestrowane w urzędzie skarbowym, z przydzielonym REGON, NIP, numerem VAT są korzystnym zakupem dla dyrektorów zarządzających, którym zależy na czasie lub nie chcą go poświęcać na założenie nowej firmy od podstaw. Wraz z rejestracją podatnika podatku VAT trwa to bowiem minimum od 30 do 120 dni, które są skądinąd standardowo potrzebne na przygotowanie wszystkich dokumentów i załatwienie wszelkich formalności w urzędach. 

 

Nasza spółka pośredniczy w sprzedaży/kupnie wyżej wymienionych firm ready-made oraz zapewnia wykonanie wszelkich czynności związanych z dokonaniem niezbędnych zmian, na przykład ze zmianą siedziby dyrektora zarządzającego, siedziby, wspólników... Po odkupieniu firmy ready-made możesz rozpocząć swoją działalność w ciągu kilku godzin.

 

 

 

 

 
 
 
 

Zakładając u nas wirtualne biuro otrzymasz założenie sp. z o.o. gratis!

  Chcę wirtualną siedzibę
 
 
 

 

 

 

 

Zalety kupna firmy ready - made u nas

 

 

 

Usługi serwisowe przez cały rok!

Do wybranej usługi świadczonej przez WFG Usługi dla Firm oferujemy pakiet usług serwisowych na okres 12 miesięcy w bezkonkurencyjnej cenie.

 

 

Oszczędzamy twój czas dlatego, że wszystko załatwiamy sami.

Zamiast ciebie pójdziemy do właściwych urzędów i załatwimy dokumenty, dzięki czemu możesz spokojnie zająć sią swoją działalnością gospodarczą.

 

 

Zapewnienie poprawności wszystkich czynności.

W ramach usługi wszystkie niezbędne dokumenty zostaną sporządzone przez wyspecjalizowanego prawnika posiadającego doświadczenie w tej dziedzinie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dokumenty zostały sporządzone zgodnie z prawem.

 

 

 

 

Bezpieczeństwo finansowe i oszczędność.

Cena usługi obejmuje rejestrację płatnika podatku dochodowego od osób prawnych.Oprócz tego bezpieczeństwo finansowe klientów zapewnia fakt, że ceny za założenie spółki są ustalane z góry.

 

 

Zapłacisz mniej, niż gdybyś samodzielnie zakładał firmę.

Doświadczenie w tej dziedzinie, dobre relacje oraz pozycja naszej firmy są gwarancją, że cena końcowa wszystkich wydatków związanych z założeniem firmy będzie niższa, niż gdybyś samodzielnie zakładał firmę.

 

 

Wszystko odbywa się szybko i rzetelnie.

Zapewniamy szybkie przygotowanie i załatwienie - cały proces trwa najwyżej 14 dni.

 

 

 

 

Usługi są świadczone na terenie całej RS.

Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą ze wschodniej lub zachodniej Słowacji, możemy skontaktować się z tobą i dostarczyć ci komfortowe usługi w dowolnym miejscu i czasie.

 

 

Inne dogodne usługi dla naszych klientów.

Możemy pośredniczyć w nawiązaniu kontaktu z rzetelnym biurem rachunkowym a klientom korzystającym z naszych usług udzielamy zniżek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Spółka, którą wybrałeś  

 

Bezpłatne porady prawne
nasz prawnik udzieli ci porad dotyczących procesu sprzedaży spółki.

Wniesienie opłaty sądowej
w wysokości 66 €. Ponieważ używamy podpisu elektronicznego, możemy zaoszczędzić ci nawet połowę opłaty sądowej. Zapłacisz tylko 33 €.

Złożenie drogą elektroniczną wniosku
o dokonanie w Rejestrze Handlowym zmian danych dotyczących przejęcia spółki.

 

Przygotowanie wszystkich dokumentów
sporządzenie dokumentów i umów niezbędnych do przejęcia spółki.

Przesłanie kompletu dokumentów pod wskazany przez ciebie adres

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Zależy mi na czasie, chcę gotową, rzetelnie założoną i zarejestrowaną, przygotowaną sp. z o.o.

  Chcę gotową firmę
 
 
 

 

Potrzebujesz porady? Chętnie ci pomożemy.
Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania? Potrzebujesz fachowej porady albo pomocy w rozwiązaniu swojego problemu? Skontaktuj się z nami, oferujemy bezpłatne konsultacje i doradztwo!
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko:
Telefon: *
E-mail: *
Kod weryfikacyjny: *
Tekst wiadomości: *
Wiadomość jest wysyłana ...
* - pola obowiązkowe